اکو (ecco) تولیدکننده شناخته شده کفش، کیف و لوازم جانبی در سال 1963 تأسیس شد زمانی که کارلز توزبی و همسرش بیرت همه دارایی خود را فروختند و به روستایی در دانمارک نقل مکان کردند. با داشتن تنها یک کارخانه، اما روحیه پیشتازانه و این دید که کفشهایی تولید کنند که از پا پیروی کنند، خیلی زود شروع به رشد کردند.

 

با دیدگاهشان نسبت به آینده، اکو این مسیر را در پیش گرفت : تکنولوژیهای نوآوری شده، طرحهای اروپایی و روشهای دست ساز قدیمی را با فهم دقیق و کامل از چگونگی کار کردن پای انسان ترکیب کرد. مدتها قبل اکو به سمت مارکتهای جدید در دنیا حرکت کرده بود و کارخانه های جدیدی را در بردبرو تأسیس کرد. این شرکت فروش حیرت انگیزی در بعضی از کفشهای خود مثل کفشی که آن را joke می خواندند، داشت که در سال 1978 تولید شده بود و بعدها روش جدید تزریق مستقیم را برای ایجاد کفیهای بادوام و قابل انعطاف به کار گرفت. اکو در دنیا به خاطر ارائه کفشهایی که راحتی بی نظیری داشتند معروف بود.

 

در سال 1980 و دهه 1990 تغییرات شگرفی در مجموعه کفشهای اکو که شامل کفشهای بچه گانه و رسمی بود، به وجود آمد. همچنین این شرکت از پارچه هایی که تکنولوژی بالایی داشتند مثل آستر گرتکس استفاده کرد تا تنفس پذیری کفش و مقاومت آن را در برابر عناصر بیشتر کند. کفشهای تولید شده جدیدی که عملکردهای خاصی داشتند و ترکیبی از راحتی و دوام به اضافه ویژگیهای خاص در حال توسعه بودند که به افراد اجازه راه رفتن، دویدن یا بالارفتن از تقریباً هرجایی را می دادند.

 

اکو جاه طلب بود و کمتر از 21 کشور را هدفش قرار نداده بود. او با اصرار روی روشهای سنتی و قدیمی و زیباترین مدروزها، کفشهای گلف را تولید کرد. امروزه اکو یک کمپانی بین المللی است که دفتر مرکزی آن در بردبرو و دباغیها و کارخانه های تولید آن در پرتقال، اندونزی، تایلند، هلند، اسلواکی و چین می باشد و در تمام کشورهای دنیا فروشگاه دارد.

 

وقتی کارلز توزبی در سال 2004 در گذشت، اکو به دست هانی توزبی کسپرزاک افتاد که رئیس هیئت مدیره شد و سرپرستی این کمپانی را ادامه داد و همسر وی آقای دیتر کسپرزاک مدیر عامل این شرکت شد. امروزه کارلز توزبی به هریک از میلیونها کفش اکویی که هر ساله در خیابانهای دنیا دیده می شوند و به اینکه اولین جفت کفش اکو را خود، در نخستین کارخانه اش در بردبرو تولید کرد افتخار می کند.

تضمین کیفیت و اصول اخلاقی

 

در دنیایی که کالای خارجی خریداری می شود، ما انتخاب کردیم تا درست مقابل آن حرکت کنیم. فقط با کنترل تمام پروسه ساخت کفش است که ارائه محصولی کاملاً درجه یک امکانپذیر می شود. و با انتخاب کنترل تمام پروسه ساخت، ما می توانیم چیزهای بیشتری را تضمین کنیم. ما می توانیم به عنوان یک کمپانی که تولید کننده در کل دنیا است تضمین کنیم که احساس صداقت و معرفت در کارمان وجود دارد. ما تضمین می کنیم که افراد با توجه به جاییکه که در آن فعالیت می کنند، منصفانه و با احترام کار می کنند.

 

ما می توانیم تضمین کنیم که کسانی که کفش اکو می پوشند به مکان فوق العاده راحتی می رسند. این مکان به آسانی به این صورت تعریف می شود… راحت ترین مکان روی زمین

 

اکو یکی از محدود شرکتهایی است که کل ارزشهای زنجیره ای – از پرورش گاو گرفته تا برآوردن نیازهای مصرف کننده – را حفظ می کند و این برای ما شرایط متفاوت بودن را ایجاد می کند. با داشتن دباغیهای متعلق به خود، قادر به تبدیل ضایعات به سوخت هیدروژن هستیم که از این طریق می توان هر ماهه حدود 14.000 لیتر روغن دیزل را ذخیره کرد. ایجاد این شرایط یک برد و سودهی دوطرفه است زیرا هم مواد را ذخیره می کنیم و هم اینکه تجارت ما، تجارت خوبی است.

كيف اكو

دفتر مرکزی

فروشگاه ها

 • نام مدیر فروشگاه: محسن حسنیه
  تلفن: 88577621
  آدرس: شهرک غرب ، مرکز خرید گلستان
 • نام مدیر فروشگاه: علیرضا فراهانی
  تلفن: 22585655
  آدرس: پاسداران ، نبش گلستان چهارم

 • نام مدیر فروشگاه: حامد کلینی
  تلفن: 22969092
  آدرس: بلوار ارتش ، پاساژ الماس ایران
 • نام مدیر فروشگاه: حمیدرضا باغروادی
  تلفن: 88021131
  آدرس: امیر آباد ، نبش کوچه شهریور
 • نام مدیر فروشگاه: عبدالرضا پورمحسنین
  تلفن: 44167051
  آدرس: بلوار فردوس،پاساژ سیتی استار
 • نام مدیر فروشگاه: مجتبی ربیعی
  تلفن: 22585509
  آدرس: خیابان پاسداران،نبش گلستان چهار
 • نام مدیر فروشگاه: سعید جعفری
  تلفن: 88882838
  آدرس: بلوار آفریقا،خیابان دیدار شمالی،نبش کوچه کیش
 • نام مدیر فروشگاه: اشکان دانشور
  تلفن: 26217464
  آدرس: مجموعه ورزشی انقلاب (خانه گلف)
 • نام مدیر فروشگاه: حامد فخرز
  تلفن: 61329036
  آدرس: منیریه بالاتر از میدان منیریه نبش پاساژ حکمت ایرانیان
 • نام مدیر فروشگاه: داوود زیلابی
  تلفن: 0311-6251960
  آدرس: اصفهان ، بلوار توحید میانی،مابین چهار راه مهرداد و پلیس،جنب بانک پاسارگاد
 • نام مدیر فروشگاه: رسول حق دوست
  تلفن: 0111-2299876
  ایمیل: [email protected]
  آدرس: بابل،خیابان مدرس
 • نام مدیر فروشگاه: مجید مهجوری
  آدرس: تبریز ، خیابان ولیعصر,فلکه بزرگ
 • نام مدیر فروشگاه: پدرام سیفی
  تلفن: 0131-7226048
  آدرس: رشت ، بلورار گلسار،بلوار توحید
 • نام مدیر فروشگاه: علیرضا دستوری
  تلفن: 0711-6275064
  ایمیل: [email protected]
  آدرس: شیراز-بلوار ستارخان،سه راه عفیف آباد
 • نام مدیر فروشگاه: احسان مجیب
  تلفن: 0341-2438828
  آدرس: کرمان – نبش خیابان ویلا و والفجر
 • نام مدیر فروشگاه: اسماعیل اشرفی
  تلفن: 0511-7655200
  آدرس: مشهد،بلوار سجاد

محصولات

کفش زنانه

کفش مردانه

کفش بچگانه

کیف

کمربند

کوله پشتی

جوراب

برچسب ها: ، ، ، ، ،