کارخانه ی الهام با دوشیفت کاری با استخدام پرسنل تحصیلکرده و متخصص ؛ با بکارگیری از سیستمهای نوین مدیریت و به روزآوری تجهیزات وفناوری موفق به اخذ گواهینامه ی استانداردجهانی ISOO9001 گردید و برای دستیابی به این استاندارد که محوریت اصلی آن مشتری مداری است؛ سیستم مدیریت کیفیت را مستقر نموده و اقدام به تاسیس آزمایشگاه فیزیک کفش برای پایش محصولات و مواد اولیه نموده است .

خط مشی این کارخانه بر مبنای رضایتمندی مشتری ، آموزش و فناوری استوار است.

آقای رمضان شریفی مدیرعامل شرکت الهام نوین تهران از سال ۱۳۵۳ فعالیت شغلی خود را با خرید و فروش کفش در بازار تهران آغاز نمود.

با علاقه ی زیادی که به تولید داشت همزمان با فروش؛ برای آشنایی بیشتر با کارخانه ها ارتباط برقرار نموده و سپس گستره ی توزیع محصولات کفشی را افزایش داد و با ارائه محصول به شهرستان ها و صداقت و امانتداری، اعتماد بازار را جلب نمود.

علاقه به تولید و پشتکار موجب گردید که وی به همراه برادرش آقای خیراله شریفی که به امور تولید و تجهیزات و ماشین آلات آشنایی داشت در سال ۱۳۶۶ کارخانه کفش الهام را با تولید محصولات با زیره ی pvc آغاز نمایند.

تسلط خیراله شریفی به تولید و تجربه ی رمضان شریفی در سبک و کار و آشنایی با مدلهای مورد نیاز بازار و اعتقاد به کار در فضای رقابتی سالم و اجتناب از هرگونه کپی کاری موجب شد که کفش الهام در چند سال با ارائه مدلهای مورد نیاز و به روز بازار ؛ ترقی نماید و با تغییر فناوری و ماشین آلات و محصولات با زیره پی یو درایجاد تنوع در گروههای مختلف پای پوش در همه ی گروههای سنی ؛ مسیر تعالی را طی نماید.

برادران شریفی با اعتقاد به مضامین الهی، محوریت کار خود رضایتمندی مشتری و کار در فضای رقابتی سالم می دانند و در تمام سالهای کاری خود کپی محصولات همکاران را خلاف مقررات اجتماعی و کسب وکار تلقی می نمایند. و همیشه براین باورند که برکت کار در رضایت مشتری و رقبا می باشد .

دفتر مرکزی

  • بازار تهران- چهارسوق بزرگ- پلاک 81
  • 021-55895990
    021-55893705
    021-55629115
  • 021-55895164

کارخانه

  • تهران، منطقه صنعتی عبدل آباد

محصولات

انواع رکابی،پوتین، کفش و ورزشی،صندل،سرپایی مردانه، زنانه، بچه گانه

 

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،