صمد نامی بنیانگذار کفش اِس اِن اِس ، در سال 1363 که خود جوانی پرشور و باعلاقه جهت تولید بود اهدافی را برای ایجاد یک کارخانه جوان تولیدی کفش تعریف کرد و با برند اِس اِن اِس که همان سه حرف اول کلمات انگلیسی Samad Nami Shoes (کفش صمد نامی) می باشد نامگذاری گردید. تولیدات کفش اس ان اس به کشورهای آسیای میانه، افغانستان، عراق، جمهوری آذربایجان، روسیه، کشورهای حوزه خلیج فارس، و برخی دیگر از کشورهای اروپایی صادر می گردد. امروز دنباله همان اهداف موجب شده است که اِس اِن اِس یکی از برندهای معروف ایران و شناخته شده در سایر کشورها باشد. کفش صمد نامی دارای گواهینامه استاندارد کیفیت ایزو 9001:2008 از کشور سوئیس، گواهینامه پایان دوره مدیریت کیفیت از اداره کل استاندارد از تاریخ 1382، گواهینامه TQM از QMS مورد تائید IAF، گواهینامه سمپوزیوم برندهای مطرح کشور در سال 1393، و همچنین تنها تولیدی کفش در ایران که دارای گواهینامه استاندارد داک DAC از مرکز مجوز رسمی دبی است می باشد.

مرکز مدیریتی کفش صمد نامی -اِس اِن اِس- در شهر تبریز در شمالغرب کشور ایران واقع شده است. اس ان اس با متخصصان حرفه ای کشورمان و دیگر کشورها برای تحقق ماموریت خود که همان بدست آوردن بهترین کیفیت، طراحی، و قیمت مناسب برای همه سنین و جنسیت و سلیقه می باشد همکاری می نماید. کفش های اس ان اس بر اساس مدل های روز دنیا و بر طبق اصول آرگونومی توسط متخصصین آرگونومی، جهت تولید محصولاتی طبی و با در نظر گرفتن اصول استاندارد ملی و جهانی، طراحی می شوند.

هدف اِس اِن اِس، ادامه راه، حمایت از میراث طرح های نوآورانه، کیفیت و قیمت مناسب می باشد؛ چه برای توسعه محصولاتی که به مشتریان در هر سطحی از کلاس اجتماعی ارائه دهد، و چه برای ایجاد فرصت های تجاری که برای اِس اِن اِس استراتژی های عالی رقابتی ارائه دهد و برای مشتریان ارزشی والا مقرر سازد. در این راه؛ اِس اِن اِس خطوط تولید قدرتمندی را برای کفش های مردانه، زنانه، دخترانه، پسرانه، و بچگانه برای انواع کفش شامل رسمی، روزانه و اداری، صندل، دمپایی، صندل-دمپایی، ورزشی، پوتین، نیم پوتین، و چکمه برای تمامی سلیقه ها بوجود آورده است.

نام، لوگوها، و برند اس ان اس SNS (به فارسی و لاتین) و کفش صمد نامی Samad Nami Shoes (به فارسی و لاتین) ثبت شده می باشد.

دفتر مرکزی

  • تبریز، جاده تبریز – تهران، 700 متر بالاتر از سه راهی اهر به طرف تهران، کوی وحدت، کوی هما، کفش صمد نامی
  • 36375757 (9841+)
  • 36375858 (9841+)

محصولات

کفش، پوتین، نیم پوتین، چکمه، صندل، راحتی، دمپایی

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،