شرکت به آوران (Behavaran) تولیدکننده شناخته شده پوشاک کودکان و نوزادان که در ابتدای دهه 1360 شمسی در ایران و شهر تهران تاسیس گردیده است.

هم اکنون این شرکت به چهار کارخانه گسترش یافته است و محصولاتش در بیش از 400 فروشگاه عرضه می شود.

پوشاک به آوران یکی از برندهای شناخته شده در زمینه لباس کودک است که با سابقه چندین ساله خود و تمرکز بر نوآوری و کیفیت مورد اعتماد خانواده ها واقع شود.

به آوران محصولات متنوعی برای نوزادان و خردسالان تا 5 سال تولید می کند از جمله لباس سرهمی، ژیله، کلاه، کاپشن سرهمی، شلوار، جوراب، پاپوش، جوراب شلواری، ست هدیه، لباس نوزاد، پیش بند، پتو نوزادی، شلوار جورابدار، کیمونو نوزادی، تاپ و دستکش نوزادی.

در سایت به آوران آمده است: «ما بر این باور هستیم که دوران کودکی دوران جشن و شادی است و طرح های رنگارنگ  و شخصیت های زیبایی که ما طراحی می کنیم از لذت و عشقی که کودکان به زندگی می بخشند الهام گرفته است. ما هم با حمایت از کودکان و خردسالان و خانواده های آنها و با استفاده از طرح های خردمندانه و مواد اولیه و تولید با کیفیت برای بچه ها جشن می گیریم.»

به آوران محصولات خود را با نام های زیر عرضه می کند:

Lacoste، پوو، آبنبات، گوزن، زنبور، طوطی، ماما، Baby، مرغابی، فارم، ورساچه، قطار، عروسکی، کلبه، تویتی، بالن، خرس راه راه، گل، لپ گلی، حیوانات

به آوران

دفتر مرکزی

  • تهران، منطقه 7، خیابان بهار جنوبی، پاساژ چهلستون، طبقه اول، پلاک 32

    کدپستی : 1561713567

  • 021-77522427
  • 021-77635342

محصولات

لباس سرهمی(body suits)
ژیله(sleeveless vests)
کلاه(hats)
کاپشن سرهمی(coveralls)

شلوار(pants)
جوراب(socks)
پاپوش(baby booties)
جوراب شلواری(tights)
ست هدیه(gift sets)
لباس نوزاد(newborn clothes)
پیش بند(bibs)
پتو نوزادی(blankets)
شلوار جورابدار(footed pants)
کیمونو نوزادی(kimonos)
تاپ(tops )

دستکش نوزادی(Mittens)

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،