آدمک از سال 1340 تاکنون به تولید پوشاک نوزادی و بچه گانه اهتمام دارد. از سالها قبل از آن نیز به تولید انواع دیگری از پوشاک مردانه و بافتنی اشتغال داشت. ولی خط تولید خود را به تولید البسه نوزاد و کودک و بچه گانه تغییر داد.
به پشتوانه بیش از 50 سال تجربه در زمینه تولید انواع پوشاک نوزاد و کودک و سیسمونی های نوزادی، آدمک را در زمره معتبرترین تولیدکنندگان پوشاک بچه گانه کشور قرار داده است.
همواره سعی آدمک بر آن بوده و هست که کالایی با مرغوب ترین کیفیت تولید کند تا با جلب رضایت مشتری، به بالا بردن سطح زندگی در جامعه نیز کمکی کرده باشد.
این روزها، داشتن توان مقابله با رقبای قدرتمند خارجی نیازمند داشتن تخصص و کوشش بسیار است که آدمک در این زمینه دریغ نخواهد کرد.
آدمک در اواخر دهه 1360 برای اولین بار در ایران و با پیروی از روند تولید و عرضه پوشاک نوزاد و بچه گانه مرغوب و درجه یک در کشورهای اروپایی و آمریکا، زیرپوش های نوزادی و بچه گانه را با نخ 100% پنبه تولید کرد.
تا قبل از آن، تقریبا هرآنچه به تن کودک ایرانی می رفت از جنس پلی استر پنبه و سایر الیاف مصنوعی بود. جنسی که اکنون تقریبا همگان به مضرات آن به خصوص برای نوزادان و کودکان آگاهند.
در ابتدا به خاطر قیمت بالاتر، فروشگاهها از عرضه زیرپوشهای پنبه ای خودداری می کردند ولی طی مرور زمان، برتری این نوع پارچه برای پوشش و سلامت نوزادان و کودکان و حتی بزرگسالان مورد قبول عامه قرار گرفت و علیرغم قیمت بالاتر آن، سهمی از فروش فروشگاهها را از آن خود کرد.
پس از گذشت سالها، هم اکنون بسیاری از زیرپوش های تولید شده در ایران از جنس پنبه می باشند. این گام بزرگی برای سلامت نوزادن و کودکان ایرانی بود که آدمک برداشت و همواره به آن مفتخر بوده و خواهد بود.
از آن زمان تاکنون آدمک حضور موثری در بازار پوشاک ایران داشته است و همواره از بهترین مارک های پوشاک مورد اعتماد مصرف کننده بوده و هست.
آدمک تداعی کننده کیفیت، سلامت و دوام در پوشاک نوزاد و کودک است.
هم اکنون آدمک با به کارگیری آخرین تکنولوژی مطرح دنیا (گربر Gerber آمریکا) برای طراحی و برش و استخدام پرسنل مجرب و کارآزموده بر آن است که پوشاکی استاندارد چه از لحاظ قواره و سایز بندی و چه از لحاظ جنس و نوع پارچه ارائه نماید.
آدمک در مقاطع مختلف زمانی، به بازارهای کشورهای خارجی از جمله کانادا، سوئد، آلمان، ایتالیا، فرانسه، دبی و ارمنستان بطور مستقیم و یا از طریق شرکت های واسط، صادرات داشته و دارد.

آدرس سایت: http://www.adamak.com/

آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

شماره تلفن: +98-21-6641 2813 +98-21-6641 2814 فکس: +98-21-6695 2808

محصولات و خدمات: سیسمونی نوزادی چند تکه سایر

برچسب ها: ، ،