شرکت اُش کُش بی گُش (Oshkosh B’Gosh) یکی از تولیدکنندگان پوشاک بچه گانه آمریکایی می باشد که در سال 1895 در ویسکانسین تاسیس گردیده است. این شرکت در حال حاضر از شرکتهای تابعه کمپانی کارترز محسوب می گردد. شرکت اش کش در اصل تولیدکننده لباس کار مردانه بوده است که بعدها به یکی از بهترین تولیدکنندگان لباس کودک تبدیل شد علی الخصوص در زمینه تولید لباسهای کودکانه پیش بندی.

این شرکت با تولید لباسهای کودکانه پیش بندی، به کودکان این امکان را می داد که مانند پدرانشان لباس بپوشند. به گفته مسئولین شرکت، فروش مجصولات اش کش پس از نمایش نمونه ای از لباس پیش بندی در کاتالوگ محصولات سال 1960 رو به افزایش گذاشت. در سال 1979 لباسهای کودکانه 15 درصد از تولیدات شرکت را تشکیل می دادند و با گذر زمان این رقم در سال 1993 به 95 درصد رسید.
با توجه به سیاست های برونسپاری در اش کش و تولید محصولات در کشورهایی چون مکزیک و هندوراس، میزان تولید داخلی به کمتر از 10 درصد در سال 2000 رسید. شرکت در سال 2005 به کمپانی کارترز دیگر تولیدکننده بزرگ البسه کودک به مبلغ 312 میلیون دلار فروخته شد لیکن همچنان با نام اصلی به تولید محصولاتش ادامه می دهد.
در حال حاضر شرکت اش کش محصولاتی همچون لوازم جانبی، جین، شلوار، پیراهن، ژاکت، تی شرت، رکابی و سایر محصولات برند خود را برای رده محتلف سنی عرضه می نماید. این محصولات برای رده های سنی نوزادان، خردسالان، کودکان (4 تا 7 سال) و نوجوانان (5 تا 12 سال) ارائه می گردد. در یک محدوده زمانی بسیار کوتاه OshKosh تولیداتی برای بزرگسالان نیز ارائه نمود که با توجه به استقبال و فروش پایین به سرعت این امر را متوقف نمود.
این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 100 فروشگاه در سراسر ایالات متحده می باشد.

پوشاک بچه گانه اش کش بی گش

محصولات

لوازم جانبی، جین، شلوار، پیراهن، ژاکت، تی شرت و رکابی

محصولات اش کش در فروشگاه برندا

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،