گروه معماران و طراحان ادوا، فعالیت خود رااز سال 1378 در زمینه معماری داخلی، طراحی و تولید تجهیزات دکوراسیون آغاز نمود و همگام با پیشرفت در طراحی محصولات پا به عرصه واردات و نیز تولید انبوه گذارده و بر دامنه خدمات خود افزود و اکنون با بهره گیری از دانش روز دنیا و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی صنعتی و ساخت مبلمان اداری و مسکونی ، برآنیم تا با تامین سلایق کاربران، در اعتلای کیفیت محصولات بکوشیم.

طراحی کلیه محصولات میلمان ادوا زیر نظر طراحان زبده و اساتید فن و با بکارگیری اصول زیبایی شناختی در محصول، تهیه گردیده، و مواد اولیه بکار رفته در آن بر اساس جنس، مقاومت مکانیکی، کیفیت سطح، قابلیت پوشش پذیری و طول عمر محصولات انتخاب شده است. همچنین محصولات مطابق با اصول طراحی صنعتی، محاسبات مهندسی و استاندارد های روز جهانی تولید شده و نحوه ساخت آنها به صورتی اتخاذ گردیده است که کیفیت، کارایی و زیبایی همزمان در آن لحاظ شده باشد.
در این سالیان همواره کوشیدیم تا بتوانیم شعار “سادگی زیباست” را به عینیت برسانیم و با سبک طراحی مدرن و مینیمال محیطی مانوس، مفید و قابل استفاده، خوش ایند و امن را برای مشتریان خود با هرگونه کاربری ایجاد کنیم.

امتیازات
تندیس ولوح تقدیر نمایشگاه هتلداری91
تندیس و لوح تقدیر نمایشگاه دکولایت92
تندیس و لوح تقدیر نمایشگاه هافکس92

گالری مبلمان ادوا

دفتر مرکزی

  • آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان میرزاپور (سهیل) خیابان قلندری، کوی هجدهم، پلاک 5
  • تلفن:
    22245350-1, 22214502, 22214510

محصولات

مبلمان مدرن منزل، میز و دکور، تخت خواب، صندلی، روشنایی، پارتیشن، تندیس و تابلو، میز مدیریت کنفرانس و مبلمان صندلی اداری

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،