جلیس فعالیت خود را از سال 1353 شمسی آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری، جلیس را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر، در فضایی به وسعت 15.000 متر مربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری، گستره محصولات از انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویسهای خواب را ارائه نموده است.

کیفیت، ایمنی، محیط زیست، ارزشهای اساسی جلیس
جلیس کیفیت را در بکار گیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست را همواره خط مشی خویش قرار داده است.
در این راستا ره آورد تلاشهای مستمر گروه صنعتی جلیس، اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO9001-2008 بوده است. گروه صنعتی جلیس خط مشی کیفی خود را به قرار زیر اعلام می دارد:
ارتقاء رضایت مشتریان
بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات
بهبود سطح آموزش و آگاهی پرسنل
ارتقاء بهداشت محیط کار

تحقیق و نوآوری، توانمندی در طراحی
جلیس جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با جلیس همراه است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، اصلی راهبردی، فرا راه جلیس میباشد.

خدمات قبل و بعد از فروش، احترام به مشتری
جلیس خدمتگزاری به مشتری را در کلیه مراحل، سرلوحه خویش قرار داده است. از طراحی اولیه چیدمان تا اجرا، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات.
ارائه راه حل برای فضای کاری پروژه ها
ارائه نقشه چیدمان با بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته
ارائه خدمات پس از فروش (10 سال)
گارانتی کلیه محصولات (2 سال)

مبلمان اداری و منزل جلیس

دفتر مرکزی

  • آدرس : یوسف آباد، خیابان 23، نبش کوچه آماج، پلاک 1
  • تلفن: 89354 021
  • فکس : 88724523 021

کارخانه

  • آدرس : ماهدشت خیابان سرداران خیابان پنجم جنوبی کارخانه جلیس
  • تلفن : 22-37300020 026
  • فاکس : 37850390 026

محصولات

انواع میزهای اداری، صندلی و مبل اداری، کردنزای مدیریتی، کابینت و جازونکنی، کتابخانه، فایلینگ، ورک استیشن، سرویس خواب، میزهای تلویزیون، میزهای جلو مبل و پارتیشن

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ،