در سال 1374 با هـدف تولید محصولات چوبی و فلزی اداری و خانگی که قابلیت برآوردن نیاز بـازار مصرف داخلی و رقابت با نمونه های خارجی محصولات مشابه را داشته باشد گروه تولیدی آرش صنعت راه اندازی شد. این گروه تولیدی با هدف : توسعه سازمان فروش ، جذب مشتریان جدید و حفظ رضایت مشتریان ، افزایش تولید،‌ ارتقای مستمر سطح کیفیت محصولات تولیدی ،‌ رقابت با محصولات مشابه خارجی و کارآفرینی و ایجاد اشتغال مولـد در پی تولید موفق و پر مخاطب محصولات جدید در سالهای گذشته و بی رقیب ماندن بیشینه محصولات تولید خود،‌ اقدام به راه اندازی خط تولید جدیدی به منظـور تولید مبلمان خانگی نمود. این محصولات با نام تجـاری آفر( offer) عرضـه می شود.ظاهـری زیبا و متناسب با زندگی مـدرن شما دارد و با به کارگیری تجربیـات فنـی چندین سالـه ما با اسکلت های فلزی که فوم سرد بر روی آن تزریق شده ، ساخته می شود و دوام و استحکام بیشتری دارد. کلیـه محصولات آفــر از مواد اولیه مرغوب و در شرایط کنـتـرل شده،‌ به بهترین نحو ممکـن تولید شده اند و همین امر به ما اجازه می دهد تا کلیه محصولات خود را با ضمانت ارائـه کنیم تا شما خریـدار محترم نیز با خرید خود لذت و آرامش را تجربه کنید.

خدمات پس از فروش
کارخانه آفر با به کار گیری مواد اولیه مرغوب و طراحی فرآیندهای ویژه برای تولید محصولات با کیفیت و با دوام تلاش نموده است و با همین پشتوانه و اطمینان؛ کلیه محصولات فروخته شده خود را ضمانت می نماید. این ضمانت تنها به منظور آرامش خیال خریداران محترم و اعلام وفاداری آفر به آنان است. برای بهره مندی از خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات ما کافی است با ارایه برگه خرید یا اعلام شماره ردیابی آفر که در زیر محصول شما الصاق شده و برگه ضمانت نامه که هنگام خرید به شما تحویل داده شده؛ به فروشگاهی که محصول ما را خریداری کرده اید مراجعه کنید.

ضمانت محصولات
کارخانه آفر مفتخر است به منظور رفاه مشتریان خود اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش نموده و آماده ارایه خدمت به آنان است. خدمات قابل ارایه در توسط واحد خدمات پس از فروش ما اینها هستند:
۱- ارایه خدمات مندرج در ضمانت نامه محصولات فروخته شده
۲- تعویض رویه محصولات خریداری شده
۳- انجام تعمیرات خارج از تعهدات ضمانت نامه محصولات فروخته شده
برای استفاده از خدمات ما کافی است با شماره تلفن 66715112واحد خدمات پس از فروش آفر تماس بگیرید.

مبلمان آفر

دفتر مرکزی

  • آدرس: تهران، خیابان حافظ، خیابان جامی ، ‌شمـاره 33
  • شماره تماس: 66706129-66715112

محصولات

صندلی اداری، صندلی ناهار خوری، مبلمان، اکسسوری، سرویس خواب

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،