در اسفند ماه 1347 با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن، شرکت پارس توشیبا فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرد. در آبان ماه سال 1361 نام شرکت پارس توشیبا به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر یافت. درحال حاضر شرکت صنعتی پارس خزر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی برقی کوچک در ایران، به صورت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می دهد و سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادارنیز عرضه می شود. این شرکت همچنین یکی از ارکان شرکت سرمایه گذاری پارس توشه می باشد. خشنودی مشتریان، طراحی و توسعه محصولات جدید و تلاش در شکوفایی ایران عزیز، سرلوحه فعالیت شرکت است.

محصولات شرکت:
شرکت صنعتی پارس خزر 20 گروه محصول در 147 مدل با کیفیت مرغوب تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند. محصولات تولیدی شرکت عبارتند از: 23 مدل پلوپز،20 مدل پنکه،10 مدل جاروبرقی، 11 مدل توستر،9 مدل چرخگوشت، انواع آبمیوه گیری، غذاساز، پنکه سقفی، جاروشارژی، بخاری برقی، اتو، چای ساز، ساندویچ ساز، کباب پز، تصفیه آب، تصفیه هوا، تخم مرغ پز، سشوار، ترازوی دیجیتال و ترازوی بدن.

شرکت پارس خزر مفتخر است با افتتاح و بهره برداری از فروشگاه اینترنتی به آدرس http://shop.parskhazar.com و فروشگاه های اختصاصی در تمامی استان های کشور، تمامی محصولات خود را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

گواهی نامه ها و افتخارات شرکت:
افتخارات و موفقیت های کسب شده شرکت صنعتی پارس خزر در قالب تندیس ها ، تقدیرنامه ها ، گواهینامه ها و سپاس نامه ها از جمله دستاوردهای مهم مدیریتی این شرکت به شمار می آید که طی لیست افتخارات و موفقیت های کسب شده شرکت صنعتی پارس خزر می توانید در اینجا مشاهده نمائید.

مزیت های رقابتی شرکت:
شرکت صنعتی پارس خزر با توسعه شبکه خدمات پس از فروش گسترده وبا بیش از 350 مرکز مجاز در کلیه شهرهای کشور، به مدت 10 سال از کلیه محصولات خود پشتیبانی کرده، و 25 ماه خدمات پس از فروش رایگان و 2 ماه خدمات تعویض محصول به مشتریان ارائه می کند.

شرکت های همبسته شرکت صنعتی پارس خزر:
شرکت پارس خزر به منظور تکمیل فعالیت های خود از خدمات چندین شرکت همبسته نیز استفاده می کند. انجام خدمات انبارداری، توزیع و خدمات پس از فروش را شرکت بازرگانی پارس شید بر عهده دارد. تولید قطعات پلاستیکی مورد نیاز از طریق شرکت خزر پلاستیک انجام می شود، خزر پلاستیک یکی از چندین شرکت بزرگ فعال و متخصص تولید قطعات پلاستیکی لوازم خانگی و خودروسازی به شمار می رود. کیفیت موتورهای مورد استفاده در لوازم خانگی کوچک نظیر پنکه، جاروبرقی،چرخ گوشت و آبمیوه گیری، با تمرکز تولید در شرکت خزر سینتک تامین می شود و در نهایت وظیفه طراحی لوازم خانگی به صورت ” از ایده تا محصول ” را شرکت طراحی و مهندسی پارس زرآسا به عنوان اولین و مهمترین قطب پردازش ایده های نو در این زمینه، بر عهده گرفته است.

زمینه برقراری ارتباط با مشتری:
این شرکت با استقرار واحد صدای مشتری، در کلیه ساعات شبانه روز، اطلاعات مورد نیاز مشتری را دراختیار آنها قرار داده و نظرات و پیشنهادات مشتریان را دریافت می کند.

دفتر مرکزی

  • تهران – خیابان سپهبد قرنی – پلاک43 صندوق پستی: 3383-15815
  • تلفن:88307425-21-0098, 88307426-21-0098

کارخانه

  • رشت- بلوار امام خمینی صندوق پستی: 1594-41635
  • تلفن:2-33662071-013-0098

محصولات

پنکه
پلوپز و بخارپز
چرخ گوشت
جارو برقی و بخارشو
آبمیوه گیری
غذاساز
سرخ‌کن‌‌ و‌ کباب‌‌‌ پز
چایساز وکتری‌برقی
ساندویچ‌ ساز و تخم‌ مرغ‌ پز
آون‌توستر
اتو بخار
سشوار و ترازو
بخاری برقی و هیتر
تصفیه هوا و آب
فود سیور

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،