کارخانه سیلا در آذرماه 1392 در مجموعه‏ای به مساحت12000 متر مربع در شهرک صنعتی پرند با هدف تولید و عرضه مبلمان اداری مدرن و با تمرکز بر تغییر رفتار مصرف‏کننده به سمت محصولات خاص و هم‏چنین کاهش هم‏گونی با دیگر محصولات سطح بازار و متمایز نمودن محصولات در همه ابعاد تاسیس گردید.
سیلا حاصل تجربه و مدیریت استراتژیک بیش از ربع قرن تلاش مدیران شرکت رایانه صنعت در زمینه تولید مبلمان و صندلی‏های اداری استاندارد و همچنین ارگونومیک در کشور بوده است. این برند با تولید محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا سعی در ایجاد تجربه‏ای متمایز، راحت، زیبا و منطبق با نهایت حد تصور مشتریان داشته و در این راستا متخصصان برند سیلا ساختاری کاملا مدرن جهت زیبایی و راحتی هم‏زمان را مدنظر قرار داده‏اند. استفاده از چرم و پارچه مرغوب و اختصاصی محصولات سیلا حس پویایی، شادابی و زندگی را منتقل می‏نماید و این موارد در کنار ارگونومیک بودن بر اساس مشتریان ایرانی، حس عمیقی از سر زندگی را خلق می‏ نماید.
سیلا تجربه‏ای کاملا مدرن از مفهوم کیفیت، ابتکار و نوآوری را در بر دارد. در عین حال استفاده از سیستم تولید ناب، خدمات پس از فروش بر اساس مدل‏های روز جهانی، پیاده‏سازی مدل بازاریابی و فروش سیستماتیک، راه‏اندازی مرکز امور مشتریان همه و همه نوید تولد یک برند مدرن در کشور را می‏ دهد.
درنهایت محصولات سیلا منطبق با استانداردهای AS-4438، ISIRI-9699 و CE اروپا و با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2008 و بازاریابی سبز Green Marketing تولید و عرضه می‏ شود.

مبلمان اداری سیلا

دفتر مرکزی

  • آدرس: شهرک صنعتی پرند، میدان فناوری، خیابان گلزار، خیابان گلگشت، قطعه D11
  • تلفن: 61076-021

محصولات

محصولات اداری
صندلی اداری
مبلمان اداری
صندلی کارمندی
تجهیزات اداری
صندلی مدیریتی
صندلی کارشناسی
صندلی کنفرانسی
لوازم اداری
صندلی پزشکی
صندلی آزمایشگاهی
صندلی انتظار
تزئینات اداری

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ،