شرکت هنر چیدمان ویرا با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای دکوراسیون داخلی ،طراحی ، تولید و اجرای دکوراسیون و مبلمان ساختمانهای اداری ، تجاری و با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص دراین زمینه توانسته است خودرا بعنوان یکی از مدعیان این صنعت مطرح سازد.
این شرکت هدف خود را نوآوری ، خلاقیت و به روزرسانی علم نوین دکوراسیون معطوف ساخته تا بتواند به بهترین نحو رضایتمندی مشتریان خود را جلب نماید. امکانات و پتانسیل بالقوه این شرکت ، بهره گیری از محصولات و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجربه ، مارا قادر خواهد ساخت که بیش از پیش بتوانیم به تصورات مشتریان خود روح و رنگ تازه ای ببخشیم.
شرکت هنر چیدمان ویرا با مشارکت Plan office ایتالیا توانسته تا بهترین و زیبا ترین محصولات را به بازار عرضه نموده و دریچه ای نو در این صنعت را به روی بازار ایران بگشاید. تجربه و سابقه فعالیت این شرکت در بازار اروپا به خصوص کشور ایتالیا و ادغام آن با فرهنگ ناب ایرانی ، پیام آور سبکی نو و دلنشین در صنعت معماری داخلی ، مبلمان اداری ، خانگی و دکوراسیون خواهد بود.
ما مشتریان خود را در تمامی پروسه طراحی، ساخت، مرمت و اجرای پروژه همراهی خواهیم کرد .
این شرکت تمامی محصولات خود را به مدت ۱ سال به طور کامل گارانتی می نماید و تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شرکت هنر چیدمان ویرا

دفتر مرکزی

  • آدرس دفتر مرکزی : تهران، بزرگراه مدرس ( جنوب به شمال )، خیابان دستگردی ( ظفر )، شماره ۲۱۵، طبقه ۲ شرقی، شرکت هنر چیدمان ویرا
  • تلفن : ۲۲۲۵۹۰۷۲-۰۲۱ و ۲۲۲۵۹۵۷۱-۰۲۱
  • فکس : ۲۲۲۵۹۸۸۴-۰۲۱

محصولات

میزهای مدیریتی، میزهای کنفرانس، میزهای کارمندی و کارشناسی، کانتر، پارتیشن و دیوار پوش

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،