شرکت مبلمان وینر در سال ۱۳۷۸ در قالب یکی از دهها تولید کننده در عرصه مبلمان فعالیت خود را آغاز نمود.
هدف مبل وینر تامین بخشی از نیاز داخلی به تولیدات با کیفیت و مرغوب بود. این شرکت در بدو پیدایش، به عنوان تولید کننده مبلمان استیل و راحتی ، با شرکت ملی نفت ایران، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و هتل های زنجیره ای در سراسر کشور همکاری تنگاتنگی داشت.
به دنبال افزایش توان کمی و کیفی تولید، این شرکت در سال ۱۳۹۳ با نام مبلمان وینرال با رویکرد برد-برد، مستقیماً به عرصه بازار پای نهاد.
مبلمان وینرال با دارا بودن تجربه و توان فنی و هنری خود و با بهره گیری از بیش از یکصد و ده نفر نیروی متخصص و تعلیم دیده خود، در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان مبلمان در کشور می باشد.
رویکرد امروز مبل وینرال تولید مبلمان راحتی مدرن می باشد. از دیگر سوی، تغییر الگوی مصرف و بالا رفتن سطح سلیقه عمومی جامعه، لزوم توجه به تولیدات با کیفیت و متنوع را سر لوحه کار این مجموعه قرار داده است.
بکار گیری طراحان بین المللی به منظور افزایش توان تولیدات متنوع یکی از نقاط قوت مبلمان وینرال می باشد.
توجه به خلاقیت و نو آوری در بدنه اجرایی و مدیریتی ، این شرکت را به عنوان یکی از پیشگامان ارائه مدل های جدید و خلاق در کشور مطرح نموده است.
واضح است که برای تولید محصولات با دوام، کیفیت مواد اولیه و مصرفی اهمیت به سزایی دارد. این مهم ، باعث گردیده است تا شرکت، به منظور تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود، همچون چوب ، انواع اسفنج ، لایکو ویسکوز و نیز انواع رو مبلی، تنها با تامین کنندگان درجه یک این محصولات همکاری نماید.
با وجود قیمت گرانتر مواد اولیه درجه یک، که می بایست قیمت تمام شده محصولات را نیز بالا ببرد، اما توان تولید انبوه و بسنده نمودن به سود اندک در تک محصول و جبران آن در حجم بالای تولید، قیمت محصولات وینرال را در محدوده متعادلی نگاه داشته است. با این هدف
خاطر عدم دسترسی به محصولات با کیفیت داخلی، مایل به خرید محصولات خارجی می باشند، به طیف گسترده تری از مردم، توان خرید محصولات باکیفیت را بدهد.
بدنه مبل ها از چوب های مقاوم تهیه می گردد. بدنه تمام مبل ها در واحد نجاری مونتاژ می گردد. قطعات پس از برش و شکل گیری در صورت لزوم توسط دستگاه پرداخت می شوند.
به علاوه، واحد آهنگری کارخانه وینرال وظیفه استحکام بخشی به برخی از مدل های مبلمان را بر عهده دارد. ضمن اینکه برای مدل های خاص مبل، همچون مبل های تختخواب شو که ممکن است در طول عمر خود، بار ها و بارها تغییر حالت دهند، استفاده از مکانیزم های فلزی اجتناب ناپذیر می باشد.
حساسیت های خاص مبل های راحتی ، استفاده از مواد مختلف را در قسمت های گوناگون محصولات می طلبد. با وجود آنکه استفاده از مواد نرم تر، راحتی بیشتری را به محصول می بخشد، اما به منظور حفظ کیفیت و قوام محصولات در بلند مدت، مواد اولیه متراکم تر می بایست در زیر ساخت محصول به کار گرفته شوند. در قسمت زیر سازی روکش، ساختار مبل ها با دقت هرچه تمام، شکل می گیرد.
محصولات پس از زیر سازی روکش، برای روکش شدن آماده می شوند.
واحد خیاطی مبلمان وینرال به لطف بهره گیری از نیروی کار متخصص و نیز در اختیار داشتن ماشین آلات تخصصی این حوزه، توان تولید رو کش های گوناگون و با کبفبت از انواع پارچه و چرم را دارا می باشد.
پس از انتخاب روکش برای هر محصول، پارچه ها در حجم زیاد به صورت یکپارچه بریده می شوند. این کار علاوه بر یکنواخت سازی کیفیت محصولات، سرعت بالایی را نیز به این روند می بخشد.
مطابق الگو های از پیش تعیین شده، روکش های محصول به واحد دوخت منتقل می گردند. این چرخ ها توان انجام متنوع ترین و پیچیده ترین دوخت ها را با اپراتور ها می دهند.
حال محصولات آماده روکش شدن جهت تکمیل فرایند تولید به این قسمت وارد می شوند. تولید انبوه محصول در این قسمت نیز باعث یکدست سازی کیفیت محصول نهایی و نیز افزایش سرعت تولید می گردد.
مدل های خاصی از مبلمان علاوه بر برقسمت های روکش دار، اسکلت چوبی محصول را نیز نمایش می دهند که جلوه ای چشم نواز دارد. برای این منظور قسمت های چوبی که در معرض دید قرار دارند می بایست مطابق سفارش رنگ آمیزی گردند.
در نهایت محصولات آخرین بخش مونتاژ خود را پشت سر گذاشته و جهت بسته بندی آماده می گردند.
شرکت مبلمان وینرال با توان تولید روزانه ۳۰ دست مبلمان راحتی و مدرن، یکی از اصلی ترین تامین کنندگان داخلی در این عرصه می باشد. دقت در کیفیت تولید محصولات و تعهد به تحویل به موقع کالا باعث سهولت تعامل با نمایندگان در سراسر کشور گردیده است.
گواهینامه های iso9001 در مدیریت کیفیت و iso10004 برای رضایت مندی مشتری، علاوه بر کیفیت تولیدات، تایید مضاعفی بر کیفیت ارتباط و تعهد مبلمان وینرال به مشتریان خود می باشد.
به علاوه، این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کیفی مبلمان، با همکاری موسسه استاندارد و دانشگاه علمی کاربردی در حال تدوین آیین نامه استاندارد مبلمان منزل برای اولین بار در ایران می باشد.
خط مشی این شرکت ، می رود تا مبلمان وینرال را در رقابتی سالم به عنوان بزرگترین تامین کننده مبلمان راحتی در کشور مطرح سازد.

مبلمان وینرال

دفتر مرکزی

  • دفتر مرکزی: تهران – میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر (بخارست) -خیابان هشتم – پلاک ۳۲ – طبقه همکف
  • تلفن دفتر مرکزی ۱: ۶۶۵۳-۸۸۷۳-۰۲۱
    تلفن دفتر مرکزی ۲: ۲۶۱۳-۸۸۷۳-۰۲۱

کارخانه

  • کارخانه: تهران – جاده ساوه – سه آدران به سمت شهریار- جنب میهن یک – شماره ۱۰۲ -مبلمان وینرال
  • تلفن کارخانه: ۱۹ الی ۳۸۱۷-۵۶۴۵-۰۲۱

محصولات

مبلمان، جلومبلی، بغل مبلی، مبل تخت خوابشو

نشانی های اینترنتی

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،